​​​​1 aydan daha az bir süre sonra gireceğimiz 2020 yılında karşımıza çıkabilecek yeni moda çeşitleri şimdiden hepimizin kafasını yormaya başladı. Bu yazımızda size 2020 yılında karşımıza çıkacak olan yeni bir moda hakkında bilgi vereceğiz.

2020 moda renkleri

​​​​​​2020 yılında renklerden en çok tercih edilen kadife çiçeği rengi olacağını düşünüyorum. Bir diğer rengimiz ise neon yeşili ve cırtlak yeşil tonları olacağına emin olabilirsiniz. Aynı zamanda metalik ve parlak renkler bu sene fazlasıyla karşımıza çıkacağını bilmelisiniz.

​​​Bol saçaklı giysi ve kıyafetler

Gelecek aydan itibaren büyük bir saçaklı modası bütün büyük markaları kaplayacak ve dev bir moda olacak gibi görünüyor.

2020 yılında deri

​​​​​Derinin daha çok renkli kullanılacağı bir yıl olacağından şüpheniz olmasın. Bu yılda deri giysilerinizi giymeye devam edebilir veya yeni deri pantolon ceket gibi giysiler alabilirsiniz. Renkli deriler alırsanız modaya daha uygun olacağını unutmayın.

2020’de ayakkabı modası

2020’de değişen şeylerden biri ise ayakkabı trendleri olacak. Gelecek yılda ayakkabıda sadelik ve rahatlık ön plana çıkacak deriler, açık tonlar ve eski punk modellerini mağazalarda sık sık görmeye hazır olun.

​​​​Beyaz gömlek

Beyaz gömlek modası senenin en büyük etkenlerinden birisi olacak. Erkek kadın gözetmeden bu moda herkesi içinde barındıracak olan beyaz gömlek modası her ne kadar renklilerin senesi olsa da beyaz gömlek bu modada kendine yer bulacak gibi gözüküyor.

Geniş yaka geri dönüyor

Bahar başlangıcı ile beraber geniş yakalı sweet, kazak ve paltolar geri dönüyor ve sene boyu geniş yaka kıyafetlere fazlasıyla yansıması bekleniyor.

​​​​​​Siyah tayt ve kısa şort

Siyah tayt ve kısa şortun bu sene daha büyük bir kitleye ulaşması bekleniyor. Siyah tayt ve kısa şortların kombini olarak uzun kollu veya deri ceket kombini yapmanızı tavsiye ediliyor.

Pembe Bermuda pantolon

Dar sıkıcı Bermuda taytların yerimi boş pembe bermuda şort ve pantolonlar alacak ve bu gelişme kesinlikle kadınsı, dikkat çekici ve eğlenceli bir moda olacaktır.