Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Atv’de yayınlanan Aldatmak dizisi yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan Aldatmak dizisi merak konusu oldu. Aldatmak her hafta Perşembe günü akşam saat 20.00’de Atv’de… Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır… Güzide Yenersoy, 30 yıllık kocası ve iki çocuğuyla birlikte …

Bu makalemizde sizlere Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Atv’de gösterilen Aldatmak dizisi tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu ekibi ve mevzusuyla seyircileri ekran başına kilitleyecek olan Aldatmak dizisi merak mevzusu oldu. Aldatmak her hafta Perşembe günü akşam saat 20.00’de Atv’de…

Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Seçkin Yenersoy, 30 senelik kocası ve iki çocuğuyla birlikte dışarıdan bakıldığında her insana örnek olacak bir aileye haiz saygıdeğer bir aile mahkemesi hâkimidir. Eşi Tarık kendi hukuk bürosu olan deneyimli ve başarıya ulaşmış bir avukattır. Oğlu Ozan, bir inşaat firmasında mühendis olarak çalışmakta, kızı Oylum ise annesinin ısrarıyla girmiş olduğu tıp fakültesine devam etmektedir.

Arkamdan Konuşacak Bir Hemşire Bul 

Dışarıdan muhteşem görünen Yenersoy Ailesi’nin hayatında her şey yolunda ilerlerken sevgi ve itimat üstüne heyeti hayatlarının ardında bambaşka sırlar olduğu ortaya çıkar ve madalyonun diğeri yüzü Seçkin için bambaşka mücadelelere, eski defterlerin gün yüzüne çıkmasına ve öngörülmesi zor yeniliklere neden olur.Oldukça sevilmiş olduğu ve yaşamını adamış olduğu ailesinin her bir ferdi Seçkin’ye yalan anlatmaktadır. Seçkin, Oylum’un ne pahasına olursa olsun hayallerinin peşinden gitme kararından, iş hayatında bir türlü dikiş tutturamayan Ozan’ın kolay yoldan köşeyi dönme tasarılarından ve en önemlisi, otuz senelik kocası Tarık’ın beş senedir ikinci bir ailesi olduğundan habersizdir.

Aldatmak 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!