Alişan ile Hayata Gülümse 10 Kasım Perşembe TRT 1 Canlı İzle!…Trt 1’de yayınlanan Alişan ile Hayata Gülümse izleyicilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında saygın ve güvenilir uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden ünlü isimler ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.30’da Trt 1’de… …

Bu makalemizde sizlere Alişan ile Hayata Gülümse 10 Kasım Perşembe TRT 1 Canlı İzle! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Alişan ile Hayata Gülümse 10 Kasım Perşembe TRT 1 Canlı İzle! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Alişan ile Hayata Gülümse 10 Kasım Perşembe TRT 1 Canlı İzle!…Trt 1’de yayınlanan Alişan ile Hayata Gülümse izleyicilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında hatırlı ve emin uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden tanınmış kişi isimler ile yurdun dört bir yanından misafirleri ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.30’da Trt 1’de…

Niğdeli Damat ile Kamerunlu Gelinin Tanışma Hikâyesi 

Alişan ile Hayata Gülümse 10 Kasım Perşembe TRT 1 Canlı İzlemek İçin Tıklayınız…

Programda uzman isimler, sağlıkla alakalı merak edilenleri anlatacak, önemli noktaların vurgulayacak. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden ünlü isimler ile sıcak ve içten sohbetler de programda izleyiciyle buluşacak. Anılar, anekdotlar ve yaşanmış enteresan hikayeler ekranlara gelecek.

Elalem Ne Der Sözlerinin Hayatımıza Etkisini Anlatan Oyun

Ayrıca yurdun dört bir yayınından değişik konu ve konuklar, ünlü şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla pratik ve lezzetli yemek tarifleri “Alişan ile Hayata Gülümse”de yer alacak.

Osman Aga & Rumeli Orhan & Kemal ve Alişan

Alişan ile Hayata Gülümse 10 Kasım Perşembe TRT 1 Canlı İzle!