Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle!…Trt 1’de yayınlanan Alişan ile Hayata Gülümse izleyicilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında saygın ve güvenilir uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden ünlü isimler ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.30’da Trt 1’de… …

Bu makalemizde sizlere Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle!…Trt 1’de gösterilen Alişan ile Hayata Gülümse seyircilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında hatırlı ve güvenli uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden tanınmış şahıs adlar ile yurdun dört bir yanından misafirleri ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.30’da Trt 1’de…

Elalem Ne Der Kaygısının Yaşamımıza Tesirini Özetleyen Oyun 

Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzlemek İçin Tıklayınız…

Programda uzman adlar, sağlıkla ilgili merak edilenleri anlatacak, mühim noktaların vurgulayacak. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden meşhur adlar ile sıcak ve içten sohbetler de programda seyirciyle buluşacak. Anılar, anekdotlar ve yaşanmış enteresan hikayeler ekranlara gelecek.

Balkan – Rumeli Gelinlerinin Giydirilmiş olduğu Yerel Giysiler

Ek olarak yurdun dört bir yayınından değişik mevzu ve konuklar, tanınmış şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla ergonomik ve leziz yiyecek tarifleri “Alişan ile Hayata Gülümse”de yer alacak.

Elazığ’da Moral Deposu Kürsübaşı Ananesi 

Alişan ile Hayata Gülümse 15 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle!