Alişan ile Hayata Gülümse 8 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle!….Trt 1’de yayınlanan Alişan ile Hayata Gülümse izleyicilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında saygın ve güvenilir uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden ünlü isimler ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.30’da Trt 1’de… …

Bu makalemizde sizlere Alişan ile Hayata Gülümse 8 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Alişan ile Hayata Gülümse 8 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Alişan ile Hayata Gülümse 8 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle!….Trt 1’de yayınlanan Alişan ile Hayata Gülümse izleyicilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında hatırlı ve emin uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden ünlü isimler ile yurdun dört bir yanından misafirleri ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.30’da Trt 1’de…

Evladımın Şehit Olduğunu Öğrendiğim An

Alişan ile Hayata Gülümse 8 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzlemek İçin Tıklayınız…

Programda uzman isimler, sağlıkla alakalı merak edilenleri anlatacak, önemli noktaların vurgulayacak. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden ünlü isimler ile sıcak ve içten sohbetler de programda izleyiciyle buluşacak. Anılar, anekdotlar ve yaşanmış enteresan hikayeler ekranlara gelecek.

Sevginizi Sağken Gösterin 

Ayrıca yurdun dört bir yayınından değişik konu ve konuklar, tanınmış şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla pratik ve lezzetli yemek tarifleri “Alişan ile Hayata Gülümse”de yer alacak.

Hz Muhammed’in Hırkası, İstanbul’daki Hangi Camide Bulunuyor?

Alişan ile Hayata Gülümse 8 Kasım Salı TRT 1 Canlı İzle!