Aşk ve Umut 34.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Kanal D İzle!….Kanal D’de yayınlanan Aşk ve Umut yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin merakla beklediği günlük dizi Aşk ve Umut izleyicileri ekran başına kilitliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini toplayacak olan Aşk ve Umut hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de… Zeynep’e …

Bu makalemizde sizlere Aşk ve Umut 34.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Kanal D İzle! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Aşk ve Umut 34.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Kanal D İzle! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Aşk ve Umut 34.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Kanal D İzle!….Kanal D’de yayınlanan Aşk ve Umut tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin merakla beklediği günlük dizi Aşk ve Umut izleyicileri ekran başına kilitliyor. Kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini toplayacak olan Aşk ve Umut hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de…

Zeynep’e ben aşığım!

Aşk ve Umut 43.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Kanal D İzlemek İçin Tıklayınız…

Kanal D’nin, yeni yayın döneminde hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Focus Film’in üstlendiği yeni günlük dizisi Aşk ve Umut bugünden itibaren hafta içi her gün Kanal D’de!

Kuzey, Elif’e son sözünü söyledi!

Yönetmenliğini Gürsel Ateş ve Reyhan Usta’nin yaptığı dizinin dizinin oyuncu kadrosunda ise; Hakan Dinçkol (Kuzey), Mine Çayıroğlu (Firdevs), Arda Esen (Bülent), Zafer Demircan (Feraye), Cemre Müessese (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Şahit (Gönül),Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız) bulunuyor.

Aşk ve Umut 34.Bölüm Yeni Bölüm 10 Kasım Tek Parça Kanal D İzle!