Aşk ve Umut 46.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Tek Parça Kanal D İzle!

Bu makalemizde sizlere Aşk ve Ümit 46.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Tek Parça Kanal D İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Aşk ve Ümit 46.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Tek Parça Kanal D İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Aşk ve Ümit 46.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Tek Parça Kanal D İzle!…Kanal D’de gösterilen Aşk ve Ümit tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Her insanın merakla beklediği günlük dizi Aşk ve Ümit seyircileri ekran başına kilitliyor. Güçlü oyuncu ekibi ve mevzusuyla izleyicilerin beğenisini toplayacak olan Aşk ve Ümit hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de…

Aşk ve Ümit 46.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Tek Parça Kanal D İzlemek İçin Tıklayınız…

Kanal D’nin, yeni gösterim döneminde hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Focus Film’in üstlendiği yeni günlük dizisi Aşk ve Ümit bugünden itibaren hafta içi her gün Kanal D’de!

Sen yoksan bir şeyler noksan!

Yönetmenliğini Gürsel Ateş ve Reyhan Usta’nin yapmış olduğu dizinin dizinin oyuncu kadrosunda ise; Hakan Dinçkol (Şimal), Mine Çayıroğlu (Firdevs), Arda Esen (Bülent), Zafer Demircan (Feraye), Cemre Kuruluş (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Tanık (Gönül),Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız) bulunuyor.

Aşk ve Ümit 46.Bölüm Yeni Bölüm 28 Kasım Tek Parça Kanal D İzle!

Yorum Yap