Bugünki makalemizde sizlere Mustafa Kemal Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı PDF indir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Mustafa Kemal Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı PDF indir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. Hüseyin Hakkı Kahveci tarafınca kaleme alınan Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı kitabını 9786053117452 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı kitap özeti, Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı pdf oku, Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı yandex, Hüseyin Hakkı Kahveci e-kitap pdf, Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı PDF Drive, Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı PDF Oku

Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı Kısa Özet

Osmanlı Ortadoğu’yu Ve Kudüs’ü Kaybederken Kendi İçimizde Bizimle Birlikte Yaşayanlar Bizi Mağlubiyete Taşıyan Sonucu Atama Etmişlerdi. Nili Yahudi Mahalli İstihbarat Örgütü, İngiliz Ordusuna Osmanlı Ordusunun Geri Planı Hakkında Data Aktarıyordu. Kudüs Bu Yüzden Kaybedilmişti.
Bu Tarihsel Arka Planın Tanığı Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk, Siyonist İsrail Devleti’nin Kurum Sürecinde, 1937 Senesinde Şunları Söylemek Durumunda Kalmıştı:

*Şimdi Kendimize Kâfi Derecede Güvenip Ve Kudretimizi Bildiğimiz İçin, İslamiyet’in Mukaddes Yerlerinin Musevilerin Ve Hıristiyanların Nüfuzunun Altına Girmesine Mâni Olacağız. Buraların Avrupa Emperyalizminin Oyun Sahası Olmasına Müsaade Etmeyeceğiz. Peygamber’in Son Arzusunu, Mukaddes Toprakların Daima İslam Hâkimiyetinde Kalmasını Temin İçin Derhal Bugün Kanımızı Dökmeye Hazırız.*
Haziran 1937, Tbmm
Başbakanlık Cumhuriyet Arşivleri

Mustafa Kemal Atatürk Tarafınca Basılma Emri Verilen Ve Gene Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurduğu Devletin Kurumları Tarafınca Toplatılarak Yagizli tutulan Elinizde Tuttuğunuz Bu Kitap Hikâye Tadında Bir İstihbarat Kitabı Olmasının Yanında Stratejik Ve Gizli saklı Bilgiler İçermektedir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı Siyonizm’in Gelişim Sürecine Ve Devletleşmesine Değişik Bir Bakış Açısı Getiren, Günümüz Vakalarıyla Bağlantısını Kuran, Mescid-İ Aksa Tartışmalarının Güncel Olduğu Bir Dönemde Her Bakımdan Münakaşa Yaratacaktır.

Eğer Bu Kitapta Yer Alan Bilgiler Ve Yaşanmışlıklar Türk Ordusuna İyice Öğretilmiş Olsaydı, Ergenekon, Balyoz, Sarıkız Benzer biçimde İsimlerle Adlandırılan Yurtdışı Kaynaklı İstihbarat Ve Devlet Müdahaleleri Gerçekleşmezdi. Daha Ötesi 15 Temmuz Darbe Girişimi Asla Yaşanmazdı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Yagizli tutulan Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

Yorum Yap