Baş Tacım

Hafta içi her gün  Kanal 7 ekranlarında saat 21:15 da yayınlanan Hint pembe dizisi Baş Tacım bugün canlı yayını full izle. Kanal 7 Baş Tacım full izle. Baş Tacım Bugün neler oldu izle Baş Tacım Yarın neler olacak?

Baş Tacım dizisinin konusu, Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile Kanal 7’de…

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez.

Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. 

Baş Tacım 309. Bölüm CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Baş Tacım 309. Bölüm 6 Temmuz Tek Parça İzlemek için tıkla

 

Yorum Yap