Bir Peri Masalı 10.Bölüm 30 Kasım Tek Parça İzle

Bu makalemizde sizlere Bir Peri Masalı ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Bir Peri Masalı 10.Bölüm Yeni Bölüm 30 Kasım Tek Parça Fox Tv İzle gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Peri Masalı Canlı yayını izle Bir Peri Masalı son bölüm izle Bir Peri Masalı yeni bölüm izle Bir Peri Masalı youtube izle Bir Peri Masalı bugün izle Bir Peri Masalı full izle

Hayat neden Zeynep’in yüzüne gülmemiştir? Onun, yanında bakıcılık yaptığı insanlardan ne farkı vardır? O da rahat ve konforlu bir hayatı hak etmiyor mudur? Neden hayat ona gülmüyor, yalnızca zorluk çıkartıyordur? Bu soruları tam da doğum gününde sorarken, Zeynep’in karşısına hayatını değiştirebilecek bir fırsat çıkar.

Zeynep, erkek arkadaşı Alp’in kiraladığı arabada bir çanta dolusu para bulunca Alp’le tartışınca, kaza yaparlar. Zeynep’in iki seçeneği vardır: Ya kalıp Alp’in hayatını kurtaracaktır ya da parayı alıp kaçıp kendi hayatını..

Bir Peri Masalı her hafta Çarşamba saat 20.00’de Fox Tv’de

Medyapım imzalı olarak FOX ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Bir Peri Masalı’nın kadrosunda Tarık Emir Tekin, Alina Boz ve Nazan Kesal Hazal Filiz Küçükköse, Tülin Ece, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik Müfit Kayacan var.

Bir Peri Masalı 10.Bölüm 30 Kasım Tek Parça Fox Tv İzlemek İçin Tıklayınız…

Bir Peri Masalı 10.Bölüm Yeni Bölüm 30 Kasım Tek Parça Fox Tv İzle!

Yorum Yap