Bir Peri Masalı 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Fox Tv’de yayınlanan Bir Peri Masalı yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanan dizi herkesi ekran başına kilitleyecek. Her hafta merakla yeni bölümlerini merakla bekleyeceğiniz Bir Peri Masalı dizisi sizleri şaşırtmaya devam edecek. Bir Peri Masalı her hafta Çarşamba saat 20.00’de Fox Tv’de… Bir …

Bu makalemizde sizlere Bir Peri Masalı 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Bir Peri Masalı 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Peri Masalı 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Fox Tv’de gösterilen Bir Peri Masalı tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu ekibi ve mevzusuyla izleyicilerin beğenisini kazanan dizi herkesi ekran başına kilitleyecek. Her hafta merakla yeni bölümlerini merakla bekleyeceğiniz Bir Peri Masalı dizisi sizleri şaşırtmaya devam edecek. Bir Peri Masalı her hafta Çarşamba saat 20.00’de Fox Tv’de…

Bir Peri Masalı 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bayağı bir yaşam müddetin Zeynep’in doğum gününde bir çanta dolusu para bulması tüm yaşamını değiştirir. Bulmuş olduğu parayı eski yaşamını geride bırakıp kendine varlıklı bir görüntü vermek için kullanmaya kabul eden Zeynep, gözde bekar Onur Köksal’ı hedef alır ve hem onu hem de Köksal ailesini cezbetmeye çalışır. Sadece Zeynep, cemiyete girmenin masallarda olmasıyla birlikte kolay olmadığı şeklinde geçmişinden kaçmanın da kolay olmadığını görecektir.

Külkedisi’nin hikayesi

Medyapım imzalı olarak FOX ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Bir Peri Masalı’nın kadrosunda Tarık Buyruk Tekin, Alina Boz ve Nazan Kesal Hazal Filiz Küçükköse, Tülin Ece, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik Müfit Kayacan var.

Bir Peri Masalı 9.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!