Bu Sabah 306.Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle!…Ekranların en sevilen en güvenilen isimlerinden Ebru Akel ve Murat Güloğlu, Show TV’de yayınlanacak “Bu Sabah” programı için bir araya geldi. Show TV televizyonculuktaki önder konumunu sürdürmeye devam ediyor. İzleyicisine her daim yenilikler sunmayı ve fenomen programlar yaratmayı ilke haline getiren Show TV, gündüz kuşağında benzersiz bir …

Bu makalemizde sizlere Bu Sabah 306.Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Bu Sabah 306.Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Bu Sabah 306.Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle!…Vizyonun en sevilen en güvenilen isimlerinden Ebru Akel ve Murat Güloğlu, Show TV’de yayınlanacak “Bu Sabah” programı için bir araya geldi. Show TV televizyonculuktaki önder konumunu sürdürmeye devam ediyor. İzleyicisine her daim yenilikler sunmayı ve fenomen programlar yaratmayı ilke haline getiren Show TV, gündüz kuşağında benzersiz bir içerikle seyircisinin karşısına çıkıyor. “Bu Sabah” hafta içi her gün saat 08.00’de SHOW TV’de!

Peynir ve zeytine zam! 

Bu Sabah 306.Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Hafta içi her sabah canlı olarak yayınlanacak ‘Bu Sabah’ta Türkiye ve dünyadan haberlerin yanı sıra güncel vakalar, gerçek yaşam hikayeleri, gündem mevzuları ve Türkiye’nin en keyifli hava vaziyeti seyirciyle buluşacak.

“Cuma günü rüzgar ve yağmur geliyor!”

Vizyonun en sevilen ve güvenilen isimlerinden Ebru Akel ile Murat Güloğlu’nu buluşturan ‘Bu Sabah’, reytinglerde en üst sıralarda yer edinen Show Haber’in desteğiyle hazırlanıyor. Her mevzuda değişik stüdyo misafirleri ile renklenecek program, Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun yorumları ve sunumuyla hafta içi sabahlarının vazgeçilmezi olacak.

Bu Sabah 306.Bölüm 15 Kasım Salı Tek Parça İzle!