Canım Annem 181.Bölüm 7 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de… Canım Annem 181.Bölüm 7 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm İzlemek İçin …

Bu makalemizde sizlere Canım Annem 181.Bölüm 7 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Canım Annem 181.Bölüm 7 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Canım Annem 181.Bölüm 7 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin alakayla ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Canım Annem 181.Bölüm 7 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Nazlı ve Murat Cemre’nin kabiri başındalarken Zeynep ansızın ortaya çıkmıştır. Zeynep’i oranın annesinin kabiri olduğu anlamadan oradan uzaklaştırırlar ancak Nazlı bu vaziyetten duygusal olarak çok etkilenir. Zeynep’e olan düşkünlüğü ve bağlılığı daha da ortaya çıkar. Murat nikâhtan önce Nazlı’ya bir sürpriz yapar ve yazlığın tapusunu onun üzerine geçirir. Bu, Nazlı’nın kabul edeceği bir armağan değildir ancak Murat’ın ısrarı karşısında fazla direnemez. Üsteli Murat Nazlı’nın hayalini kurduğu gibi tadilat yaptırmaktadır yazlığa. Nazlı, Murat’ın kendisini mutlu etmek için ne kadar çok çabaladığını görmekte ve ona daha çok bağlanmaktadır.

“KİMİN KABIRIYDI O BABA?”

Melek tarafından ağır ağır zehirlenmekte olan Asude bu kez iyileşme belirtileri gösterip ayaklanır. Onun sağlığına konusunda bu keskin değişimler herkesin dikkatini çekmektedir. Melek ise kurduğu oyun gereği Nazlı’nın Asude için yaptığı bitkisel macunu teste göndermiştir ve sonuçlar eline erişir. Macunun içine kattığı zehirle Nazlı’yı, Asude’yi zehirleyen kişi konumuna getirmeyi tasarılamaktadır.

Canım Annem 181.Bölüm 7 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm İzle!