Canım Annem 183.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de… Canım Annem 183.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzlemek İçin …

Bu makalemizde sizlere Canım Annem 183.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzle! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Canım Annem 183.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzle! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Canım Annem 183.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin alakayla ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Canım Annem 183.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Melek, Nazlı ve Cemre’nin kardeş oldukları sırrını ortaya çıkartmak için doğru vakiti beklemeye karar verir. O vakte kadar da Murat ve Nazlı’nın güvenini kazanmak için her şeyi yapacaktır. Bunun için hemen kolları sıvar. Murat’tan ve Nazlı’dan ayrı ayrı özür diler. Hemen peşinden Nazlı’yı düğün öncesi alışverişe çıkmaya ikna eder. Artık Nazlı’nın yanı başında ona en yakın olan kişidir. Nazlı ve Murat Melek’e güvenmektedirler. Her şeyin yoluna girdiğine, mutlu bir geleceğin kendilerini beklediğine olan inançları tamdır.

“SİZİN YAZGINIZ BENİM ELİMDE!”

Ancak Melek pusuda beklemektedir ve sahip olduğu sırrı süslemek için en merhametsiz oyunlarından birini kurmaktadır şimdi. Nazlı’nın yazısını taklit ederek, onun ağzından bir günlük yazmaya başlar. Bu günlük Nazlı’yı Murat’ın gözünde suçlu çıkartıp bir haine çevirecek olan şeydir. Furkan Ela’yı alıp at çiftliğine birkaç günlük bir tatil için gidecekken Figen karşısına çıkar. Levent’le dövüş ettiklerini ve onun ortada olmadığı yalanını söyler. Furkan her şeyden habersiz hâlde Figen’le beraber Levent’i ararken Levent ikisinin saklı resimleri çektirmektedir adamına.

Canım Annem 183.Bölüm 9 Kasım Çarşamba Yeni Bölüm İzle!