Canım Annem 185.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de… Canım Annem 185.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin …

Bu makalemizde sizlere Canım Annem 185.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Canım Annem 185.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Canım Annem 185.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de gösterilen Canım Annem dizisi seyircilerle buluşuyor. Her insanın alakayla ve sevmiş olarak izlediği Canım Annem dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Canım Annem 185.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Hamamda yardım çığlıklarını duyuramayan Nazlı baygın düşer. Melek, tasarınını uygulamakta Zeynep ve Nazlı ismine Almanya’ya bilet almaktadır. Bunun yanı sıra Nazlı’nın konağa gelmesinin tasarılı bulunduğunu kanıtlama edecek belgeler hazırlamaktadır. Tüm konak seferber olup Nazlı’yı ararken onun tasarıları Ayşe’nin de yardımıyla tıkır tıkır işlemektedir. Asude, Melek tarafınca hayal kırklığına uğramış içine kapanırken Nazlı’yı baygın halde yatarken Melek bulacaktır. Hastaneye kaldırılan Nazlı iyileşmiş olarak konağa döner.

“NELER OLUYOR ELA?”

Kına gecesi tasarısı kalmış olduğu yerden devam eder. Melek, Rüstem’den sahte dokümanı alırken Halit karanlıkta Rüstem’i anlayacaktır. Ela, Figen ve Furkan’ın yakınlaşmasına mana veremez. Son olarak olan vaka bardağı taşırmıştır. Eşyalarını toplarken Furkan’la konuşur. Furkan’ın bir suçu olmadığını düşünse de kalmak istemez.

Canım Annem 185.Bölüm 11 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!