Canım Annem 187.Bölüm 15 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de… Canım Annem 187.Bölüm 15 Kasım Salı Yeni Bölüm İzlemek İçin …

Bu makalemizde sizlere Canım Annem 187.Bölüm 15 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Canım Annem 187.Bölüm 15 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Canım Annem 187.Bölüm 15 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de gösterilen Canım Annem dizisi seyircilerle buluşuyor. Her insanın alakayla ve sevmiş olarak izlediği Canım Annem dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Canım Annem 187.Bölüm 15 Kasım Salı Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Halit, Rüstem’in burada olmasının mantıksız bulunduğunu ve yanıldığını düşünerek geri döner. Asude, geçmişiyle hesaplaşırken oğlunun mutlu gününde yanında olamamaktan muzdariptir. Nazlı, düğünle ilgili telaş içindedir. Murat ise onun bu hallerinden hoşlanmaktadır. İkili yeni bir hayata başlayacakları için fazlasıyla heyecanlıdır. Melek hazırlattığı sahte doküman için Murat’ın imzasını yansılamak eder. Ayşe den yardım alarak Nazlı için sahte bir günlük yazar. Asude, elindeki saklı vesikayı kullanıp kullanmamakta kararsızdır. Melek ise onun bir olanı olup olmadığını öğrenmek için rol yapar.

“HERKES GERÇEK MELEK’İN KİM OLDUĞUNU GÖRECEK…”

Lakin bu kez Asude’den beklemediği bir tepki alır. Konuklar gelir, Zeynep annesinin yanına koşar. Murat ikiliyi odadan alıp nikah masasına oturmak için odaya yönelirken Melek karşısına çıkar. Bazı gerçeklerden söz eder. Murat allak bulak olur. Ela, soluğu evde almıştır. Betül ile dertleşirler. Furkan’a bu şekilde bir şeyi konduramazlar. Ela en fazlaca Levent’in karşısında bu şekilde bir vaziyete düşmüş olduğu için öfkelenmektedir. Bunun onun oyunlarından biri olabileceği kuşkusu içini kemirmektedir.

Canım Annem 187.Bölüm 15 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!