Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de… Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzlemek İçin …

Bu makalemizde sizlere Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!…Tv8’de gösterilen Canım Annem dizisi seyircilerle buluşuyor. Her insanın alakayla ve sevmiş olarak izlediği Canım Annem dizisi seyircileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45’te Tv8’de…

Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

Nazlı Murat’ın Zeynep’i de alarak yanından uzaklaşmasına bir mana veremez. Murat O’na en küçük bir izah yapmadığı benzer biçimde Zeynep’i de O’nun gözünün önünde Melek’e emanet eder. Melek istediğini muvaffak olmuşken Nazlı için her şey anlam veremediği şekilde alt üst olmuştur. Murat O’na karşı bir yabancı gibidir. Zeynep de Melek’in yönlendirmesiyle Nazlı’dan uzak durur. Nazlı neler bulunduğunu idrak etmek ve sorularına cevap almak için Murat’ı arar fakat Murat çıkıp gitmiştir. Döndüğünde Nazlı’yı görmezden gelmeye kalkar sadece Nazlı buna müsaade etmez. Murat’ın karşısına dikilerek hesap sorar O’na.

“BEN SENİ UYARMAYA ÇALIŞMIŞTIM…”

Murat ise daha çok susmaz. Nazlı’ya O’nun Cemre’yle ikiz kardeş bulunduğunu ve saklı tasarılarını öğrendiğini söyler. Murat Nazlı’yı oracıkta yargılayıp yargı verirken Nazlı öğrendiği şey karşısında şok olmuştur. Figen’den Furkan’a gelen ileti Ela’yla Furkan arasındaki her şeyi bir kere daha alt üst eder. Furkan kendisi de anlam veremediği için Ela’ya vaziyeti izah edemez. Figen’e de erişemez. Ela ise Furkan’ın kendisini aldattığından güvenilir olmuştur bir kere daha. Çeker gider. Furkan Ela’nın kendisine olan güvensizliği sebebiyle oldukca üzgündür. O, evde yalnızken Figen yeni bir yalan hikâyeyle Furkan’a gelir. Mesajı hata sonucu O’na attığını söyler. Furkan’dan habersiz Ela’yı da arayıp vaziyeti izah eder.

Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!