Çöp Adam 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bu makalemizde sizlere Çöp Adam 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Çöp Adam 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Çöp Adam 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Yıldız Tv’de gösterilen Çöp Adam tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Enteresan mevzusu ve güçlü oyuncu ekibiyle seyircileri ekran başına kilitleyecek olan dizi her insanın beğenisini kazanacak. Her insanın sevgisini kazanacak olan dizi Çöp Adam her hafta Çarşamba akşamı saat 20.00’de Yıldız Tv’de…

Çöp Adam 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Fazlaca ufak yaşta hayatla savaşım etmeye başlamış olan Tamer’i giriştiği ekmek dövüşünden oldukça aile meseleleri yormuş, Tamer tüm bu zor koşulları oyun haline getirerek, içindeki evladı korumayı muvaffak olmuştur. Anne ve babası tarafınca yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır. Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı devasa bir şirket Tamer’in şirketine iştirak eder.

Gizemli Yalının Saklı Mabedi

Aniden büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini gene bir çatı altında toplamak suretiyle boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen anası Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur fakat geçen acı günlerin telafisi Tamer için oldukça zor olacaktır. Tamer’in kurmaya çalmış olduğu dengeler, Peri’yle karşılaşmış olduğu anda alt üst olur. En tanıdığından almış olduğu darbenin şiddetiyle yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Peri, aniden kendini Tamer’in saklı dünyasında bulur.

Çöp Adam 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Yorum Yap