Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle!….İslamiyet’i gelecek nesillere doğru bir şekilde aktarmak ve ahiret hayatını güzelleştirmek için bilinmesi gereken dini bilgiler Cuma Sohbetleri’yle  izleyiciye aktarılmaya devam ediyor. Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Muhsin Bay’ın sunumu ve emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın anlatımlarıyla ekrana yansıyan Cuma Sohbetleri her hafta Cuma …

Bu makalemizde sizlere Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle!….İslamiyet’i gelecek nesillere doğru bir halde aktarmak ve diğeri dünya yaşamını güzelleştirmek için bilinmesi koşul olan dini bilgiler Cuma Sohbetleri’yle  seyirciye aktarılmaya devam ediyor. Kanal 7 ekranlarının sevilen adı Muhsin Bay’ın sunumu ve emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın anlatımlarıyla ekrana yansıyan Cuma Sohbetleri her hafta Cuma namazından ilkin bilgilendiriyor.

Kıyametin Alametleri Nedir?

Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Müslümanların bayramı olan Cuma gününü şenlendiren Cuma Sohbetleri dini mevzularda akıllara takılan sorulara yanıt arıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve başarı göstermiş sunucu Muhsin Bay Cuma Sohbetleri’yle ekrandaki yerini alıyor. Kur’an-ı Kerim’in insanlara İslamiyet’i doğru bir halde yaşamaları için verdiği mesajlar Cuma Sohbetleri’nde ekrana taşınıyor.

Her Şeyden Tiksiniyorum Ne Yapmalıyım?

İslam’a uygun yaşamı sürdürmenin incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik hayatta karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor. Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, vizyonun başarı göstermiş yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.

Cuma Sohbetleri 25 Ekim Cuma Tek Parça Kanal 7 İzle!