Darmaduman 2.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bu makalemizde sizlere Darmaduman 2.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Darmaduman 2.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Darmaduman 2.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Fox Tv’de yayınlanan Darmaduman dizisi tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Hem konusuyla hem de kuvvetli oyuncu kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan dizi seyirciler tarafından merakla bekleniyor. İzleyicilerin alakasını ve sevgisini kazanacak olan Darmaduman dizisi yeni bölümleriyle her hafta Perşembe saat 20.00’de Fox Tv’de…

Darmaduman 2.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Ailevi sebeplerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınan Servet Ailesi bambaşka bir etrafa girerler. Başladıkları özel üniversitedeki ortama uyum sağlamaya çalışan ikizler Kerem ve Ece burada kendilerine hiç benzemeyen insanlarla tanışacak, bir yandan büyüme sancıları içinde yetişkinliğe doğru adım adım yol alırken bir yandan da kendilerini keşfedecekleri arayışlar, hatalar ve ilk aşkın heyecanlarıyla savrulacakları, ismine gençlik tecrübe et uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.

Darmaduman İlk Bölümüyle FOX’ta!

İkizler büyüme sancılarıyla sınanırken babaları Harun 25 yıldır ayak basmadığı baba evine geri dönmek zorunda kalınca baba oğul arasındaki darıllık derin hesaplaşmalarla tüm aileyi zorlayacaktır. Anneleri Beliz ise kendini keşfedeceği yeni bir döneme girecektir. İkizlerin dedesi Asaf ve babaanneleri Ayla, 25 yıl sonra oğulları ve torunlarıyla aynı çatı altında yaşamaya başladıklarında girecekleri çatışmalarla büyümenin ve olgunlaşmanın bir ömre dağıldığını anlayacaklardır.

Darmaduman 2.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Yorum Yap