Doya Doya Moda 15 Kasım Salı Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu?…Tv8’in en çok izlenen programı Doya Doya Moda izleyicilerle buluşuyor. Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da …

Bu makalemizde sizlere Doya Doya Moda 15 Kasım Salı Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu? ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Doya Doya Moda 15 Kasım Salı Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu? şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Doya Doya Moda 15 Kasım Salı Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu?…Tv8’in en fazlaca izlenen programı Doya Doya Moda seyircilerle buluşuyor. Her bedenden bayanların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak savaşım verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da gösterilen Doya Doya Moda Tv8’de…

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircileri ekran başına kilitleyen moda programı Doya Doya Moda her bölüm nefes kesiyor! Günün puan tablosunda vaziyetler iyi mi? Gün birincisi kim oldu?

ALEYNA:

AYÇA:

ELİSA:

EDA:

ÖZLEM:

HÜLYA:

ESRA:

Uğurkan Erez’den Yüz Tipine Uygun Gözlük Tavsiyesi

Şişman ve büyük bedene haiz 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak savaşım verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez!

Doya Doya Moda 15 Kasım Salı Puan Tablosu! Birinci Kim Oldu?