Doya Doya Moda 88.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Çarşamba İzle!…Tv8’in en çok izlenen programı Doya Doya Moda izleyicilerle buluşuyor. Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da yayınlanan …

Bu makalemizde sizlere Doya Doya Moda 88.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Çarşamba İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Doya Doya Moda 88.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Çarşamba İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Doya Doya Moda 88.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Çarşamba İzle!…Tv8’in en fazlaca izlenen programı Doya Doya Moda seyircilerle buluşuyor. Her bedenden hanımefendilerin moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak savaşım verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da gösterilen Doya Doya Moda Tv8’de…

Doya Doya Moda 88.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Çarşamba İzlemek İçin Tıklayınız…

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircileri ekran başına kilitleyen moda programı Doya Doya Moda her bölüm nefes kesiyor!

UĞURKAN EREZ’İ HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ!

Şişman ve büyük bedene haiz 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak savaşım verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez!

Esra’dan Tarihe Geçen İtiraflar! 

Doya Doya Moda 88.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Çarşamba İzle!