Doya Doya Moda 90.Bölüm Yeni Bölüm 18 Kasım Cuma İzle!….Tv8’in en çok izlenen programı Doya Doya Moda izleyicilerle buluşuyor. Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da yayınlanan …

Bu makalemizde sizlere Doya Doya Moda 90.Bölüm Yeni Bölüm 18 Kasım Cuma İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Doya Doya Moda 90.Bölüm Yeni Bölüm 18 Kasım Cuma İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Doya Doya Moda 90.Bölüm Yeni Bölüm 18 Kasım Cuma İzle!….Tv8’in en oldukca izlenen programı Doya Doya Moda seyircilerle buluşuyor. Her bedenden bayanların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak savaşım verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 10.30’da gösterilen Doya Doya Moda Tv8’de…

Doya Doya Moda 90.Bölüm Yeni Bölüm 18 Kasım Cuma İzlemek İçin Tıklayınız…

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircileri ekran başına kilitleyen moda programı Doya Doya Moda her bölüm nefes kesiyor!

Gülşah Saraçoğlu’nu ve Yasemin Yılmaz’ı Delirden Yarışmacı!

Şişman ve büyük bedene haiz 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak savaşım verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez!

Elisa ve Esra’nın Podyumda Şiveli Hitabı

Doya Doya Moda 90.Bölüm Yeni Bölüm 18 Kasım Cuma İzle!