Doya Doya Moda 95.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Cuma İzle!….Tv8’in en çok izlenen programı Doya Doya Moda izleyicilerle buluşuyor. Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 14.15’te yayınlanan …

Bu makalemizde sizlere Doya Doya Moda 95.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Cuma İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Doya Doya Moda 95.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Cuma İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Doya Doya Moda 95.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Cuma İzle!….Tv8’in en oldukça izlenen programı Doya Doya Moda seyircilerle buluşuyor. Her bedenden hanımefendilerin moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak savaşım verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez! Hafta içi her gün saat 14.15’te gösterilen Doya Doya Moda Tv8’de…

Doya Doya Moda 95.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Cuma İzlemek İçin Tıklayınız…

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircileri ekran başına kilitleyen moda programı Doya Doya Moda her bölüm nefes kesiyor!

Bütçesini Kaybeden Yarışmacının Zor Anları

Şişman ve büyük bedene haiz 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak savaşım verdiği Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez!

Eda, Alışveriş Parasını Iyi mi Çaldırdı! 

Doya Doya Moda 95.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Cuma İzle!