Düşman Başına 17. Bölüm 26 Haziran Pazar 2022 Tek Parça İzle

Düşman Başına

Amit gizlice pencereden çıkar. Tekrar dışarıdan içeri gelince Şivam onu fark eder.

Normal de Amit ritüelleri sırasında dışarıda durması yasak olduğu için Şivam Amit’e nereye gittiğini sorar. Amit de din görevlisi çağırdığını, annesinin durumunu düzeltmek istediğini söyler.

Sarla oyunculuğuna devam eder. Din görevlisi Sarla’nın içine ruh kaçtığını, evde düğün olup olmadığını sorar. Shanti torunu evleneceğini söyler. Din görevlisi toplumun gerilim içinde olduğunu ve düğün stresinden dolayı Sarla’nın içine ruh kaçtığını söyler. Shanti bunun üzerine şöyle der.

Deyince Sarla yalandan kendine gelme numarası yapar. Etrafında olup bitenden haberi yok gibi davranır. Shanti din görevlisine kızı Sarla’yı iyileştirdiği için teşekkür eder. Din görevlisi de Sarla’nın daha önce söylediği şekilde bir daha ruh içine girmemesi için uzak tapınaktan su ve okunmuş tatlı getirmesini ister. Sarla bunu Şivam’dan yapmasını ister. Shanti de Şivam’ı uzak yerdeki tapınağa gönderir.

Riya’nın evinden Bua damadı hiç göremediğinden yakınır. Riya nedenini sorar. Bua da damadın karnı ağrıdığı için lavabodan çıkamadığını söyler. Riya bunu duyunca endişelenir ve en yakın arkadaşı Bunty’den yardım ister. Şivam’ı aramasını, iyi olup olmadığını sormasını ister. Bunty Şivam’ı arar. Sağlığını sorar. Şivam şaşırır ve iyi olduğunu söyler. Meşgul olduğu için daha sonra konuşacağını söyler.

Düşman Başına 17. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Yorum Yap