Emanet 452.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Kasım Pazartesi İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 452.Bölümü ile Emanet 7 Kasım Pazartesi saat 19.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 452.Bölüm ile sizlerle… Emanet 452.Bölüm Yeni Bölüm Tek …

Bu makalemizde sizlere Emanet 452.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Kasım Pazartesi İzle! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Emanet 452.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Kasım Pazartesi İzle! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Emanet 452.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Kasım Pazartesi İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 452.Bölümü ile Emanet 7 Kasım Pazartesi saat 19.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 452.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 452.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Kasım Pazartesi İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan can veren karısının matemini tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yine güldürmek ister. Ancak Yaman’ın bulduğu analiz eder hiçbir işe yaramaz. Diğer taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir. Topal bu vaziyeti fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Nana Göz Yaşlarıyla Konaktan Ayrıldı

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yine gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ferit Komiser Herkesi Ters Köşe Yaptı

Emanet 452.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Kasım Pazartesi İzle!