Emanet 454.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 454.Bölümü ile Emanet 9 Kasım Çarşamba saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 454.Bölüm Fragmanı ile sizlerle… Emanet 454.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda …

Bu makalemizde sizlere Emanet 454.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Emanet 454.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Emanet 454.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 454.Bölümü ile Emanet 9 Kasım Çarşamba saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 454.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Emanet 454.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Ekranların heyecanla izleyen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Yaman Nana’yı Görünce Bakakaldı

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan can veren karısının matemini tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yine güldürmek ister. Lakin Yaman’ın bulduğu analiz eder hiçbir işe yaramaz. Diğer taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir.

Emanet 454.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!