Emanet 458.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 458.Bölümü ile Emanet 15 Kasım Salı saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 458.Bölüm Fragmanı ile sizlerle… Emanet 458.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda …

Bu makalemizde sizlere Emanet 458.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Emanet 458.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Emanet 458.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin beğenilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 458.Kısmı ile Emanet 15 Kasım Salı saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 458.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Emanet 458.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm yaşamı tepe taklak olan Yaman, öteki yanda annesinden sonrasında sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden küçük Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile seyircisiyle buluşacak. Vizyonun heyecanla izleyen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Yaman ve Nana Acılarda Ortak Nokta Buldu

Seher’in ölümünden sonrasında Yusuf içine kapanır. Bir taraftan can veren karısının matemini tutan Yaman öteki taraftan da biricik yeğenini gene güldürmek ister. Sadece Yaman’ın bulmuş olduğu çözümleme eder hiçbir işe yaramaz. Öteki taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulmuş olduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir.

Emanet 458.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!