Emanet 459.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 459.Bölümü ile Emanet 16 Kasım Çarşamba saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 459.Bölüm Fragmanı ile sizlerle… Emanet 459.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda …

Bu makalemizde sizlere Emanet 459.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Emanet 459.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Emanet 459.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin beğenilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 459.Kısmı ile Emanet 16 Kasım Çarşamba saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 459.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Emanet 459.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm yaşamı tepe taklak olan Yaman, öteki yanda annesinden sonrasında sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden küçük Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile seyircisiyle buluşacak. Vizyonun heyecanla izleyen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Nana Kalbinin Götürmüş olduğu Yere Gidecek!

Seher’in ölümünden sonrasında Yusuf içine kapanır. Bir taraftan can veren karısının matemini tutan Yaman öteki taraftan da biricik yeğenini gene güldürmek ister. Lakin Yaman’ın bulmuş olduğu çözümleme eder hiçbir işe yaramaz. Öteki taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulmuş olduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir.

Emanet 459.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!