Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 460.Bölümü ile Emanet 17 Kasım Perşembe saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 460.Bölüm Fragmanı ile sizlerle… Emanet 460.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda …

Bu makalemizde sizlere Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!…Kanal 7′ nin beğenilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 460.Kısmı ile Emanet 17 Kasım Perşembe saat 20.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 460.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Emanet 460.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm yaşamı tepe taklak olan Yaman, öteki yanda annesinden sonrasında sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden küçük Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile seyircisiyle buluşacak. Vizyonun heyecanla izleyen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Yaman Nana’nın Yazdığı Mektubu Zorla Okudu

Seher’in ölümünden sonrasında Yusuf içine kapanır. Bir taraftan can veren karısının matemini tutan Yaman öteki taraftan da biricik yeğenini gene güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulmuş olduğu çözümleme eder hiçbir işe yaramaz. Öteki taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulmuş olduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir.

Emanet 460.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı Kanal 7!