Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 461.Bölümü ile Emanet 18 Kasım Cuma saat 19.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 461.Bölüm ile sizlerle… Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek …

Bu makalemizde sizlere Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle!…Kanal 7′ nin beğenilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 461.Kısmı ile Emanet 18 Kasım Cuma saat 19.00′ da Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 461.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher’in ölümünden sonrasında Yusuf içine kapanır. Bir taraftan can veren karısının matemini tutan Yaman öteki taraftan da biricik yeğenini gene güldürmek ister. Lakin Yaman’ın bulmuş olduğu çözümleme eder hiçbir işe yaramaz. Öteki taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulmuş olduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir. Topal bu vaziyeti fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman bulunduğunu söyler.

Nana Her Şeyi İtiraf Etti

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Aniden hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un yaşamını iyi mi etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü gene gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Yaman ve Nana Yusuf’u Oyun Oynamaya Götürdü

Emanet 461.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Kasım Cuma İzle!