Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle!…Kanal 7′ nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 462.Bölümü ile Emanet 21 Kasım Pazartesi saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 462.Bölüm ile sizlerle… Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça …

Bu makalemizde sizlere Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle!…Kanal 7′ nin beğenilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 462.Kısmı ile Emanet 21 Kasım Pazartesi saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 462.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzlemek İçin Tıklayınız…

Seher’in ölümünden sonrasında Yusuf içine kapanır. Bir taraftan can veren karısının matemini tutan Yaman öteki taraftan da biricik yeğenini gene güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulmuş olduğu çözümleme eder hiçbir işe yaramaz. Öteki taraftan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulmuş olduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a erişir. Topal bu vaziyeti fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman bulunduğunu söyler.

Yaman Nana’yı Karabasandan Uyandırdı 

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Aniden hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un yaşamını iyi mi etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü tekrardan gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ayşe Listeyi de Yırttı Ferit’in Hayallerini de

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle!