En Hamarat Benim 308.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Fragman!…Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği yepyeni program “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün FOX izleyicisiyle buluşuyor. “En Hamarat Benim”de; temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenen kadınlar kıyasıya bir rekabete girecekler. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapacaklar, evler …

Bu makalemizde sizlere En Hamarat Benim 308.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda En Hamarat Benim 308.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Fragman! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

En Hamarat Benim 308.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Fragman!…Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği tertemiz program “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün FOX seyircisiyle buluşuyor. “En Hamarat Benim”de; temizliğine, yemeklerine, konukseverliğine hasılı hamaratlığına güvenen hanımefendiler kıyasıya bir rekabete girecekler. Birbirinden keyifli ve becerikli beş yarışmacı ilkin temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz mapusunda kendi evlerinin temizliğini yapacaklar, evler temizlendikten sonrasında ise mutfakta hünerlerini sergileyecekler. “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün saat 13.00’de FOX’ta!

En Hamarat Benim 308.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Temizliğine, yemeklerine, konukseverliğine hasılı hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunmuş olacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden keyifli ve becerikli beş yarışmacı ilkin temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz mapusunda kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

Kadir Komiklik Hayata geçirmeye Doymadı…

Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim 308.Bölüm Yeni Bölüm 16 Kasım Fragman!