En Hamarat Benim 312.Bölüm Son Bölüm 22 Kasım İzle!…Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği yepyeni program “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün FOX izleyicisiyle buluşuyor. “En Hamarat Benim”de; temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenen kadınlar kıyasıya bir rekabete girecekler. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapacaklar, evler …

Bu makalemizde sizlere En Hamarat Benim 312.Bölüm Son Bölüm 22 Kasım İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda En Hamarat Benim 312.Bölüm Son Bölüm 22 Kasım İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

En Hamarat Benim 312.Bölüm Son Bölüm 22 Kasım İzle!…Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği tertemiz program “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün FOX seyircisiyle buluşuyor. “En Hamarat Benim”de; temizliğine, yemeklerine, konukseverliğine hasılı hamaratlığına güvenen bayanlar kıyasıya bir rekabete girecekler. Birbirinden keyifli ve becerikli beş yarışmacı ilkin temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz mapusunda kendi evlerinin temizliğini yapacaklar, evler temizlendikten sonrasında ise mutfakta hünerlerini sergileyecekler. “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün saat 12.30’da FOX’ta…

En Hamarat Benim 312.Bölüm Son Bölüm 22 Kasım İzlemek İçin Tıklayınız…

Temizliğine, yemeklerine, konukseverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunmuş olacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden keyifli ve becerikli beş yarışmacı ilkin temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz mapusunda kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

Gençlere Taş Çıkartan Yarışmacı

Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

”Elinin Lezzeti Bulunduğunun Vurgularım”

En Hamarat Benim 312.Bölüm Son Bölüm 22 Kasım İzle!