Bugünki makalemizde sizlere Ene PDF indir – PDF Kitap İndir ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Ene PDF indir – PDF Kitap İndir ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Ene PDF indir, e-kitap sitemizde Ene kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatih Duman tarafından kaleme alınan Ene kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ene kitabını 9786051836898 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ene kitap özeti, Ene pdf oku, Ene yandex, Fatih Duman e-kitap pdf, Ene PDF Drive, Ene Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ene PDF Oku

Ene Kısa Özet

Fatih Duman’ın bi hayli beğeni alan romanı ENE, 100. baskısına özel dizaynıyla…

Bir ses var insanın içinde… Hiç susmayan, hep konuşan…

Şimdi sus ve kendini dinle kâri. Dinle ki hâlâ sesler geliyor içinden. Sussan da susamıyorsun. Durduramıyorsun içinden gelen bu sesi. İsmine *nefs* diyorlar. Diler misin bu kez biz konuşalım o içimizdeki nefsle? Aşk diyarına Hüdâyî kapısından girip nefs ile cenk edelim ister misin?

Şimdi nefsinle konuşacağın bir hikâye anlatacağım sana kâri. Nefsinin konuşacağı bir hikâye… Sen de ki *hayal,* ben diyeyim ki *muhal, imkânsız.* Lakin şunu bil; ben inandım ki içimize bunları azaltan dahi nefsimizdir. Bizi durduran ve kandıran da nefsimizdir. Ve hatta şu anda içinde bir ses varsa ve *Okuma bu kitabı, bırak* diyorsa sana, inan ki o da nefsinin sesidir.

Hem her kitap bir kişi için yazılır kâri. Belki de bu kitap yalnızca senin için yazılmıştır…

Ene PdF indirmek için Tıklayın

Yorum Yap