Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 14 Kasım Tek Parça İzle!…Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma yeni sezon yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin beğenisini kazanan Yasak Elma dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yasak Elma her hafta pazartesi akşam saat 20.00’de Fox Tv’de… Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 14 Kasım Tek …

Bu makalemizde sizlere Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 14 Kasım Tek Parça İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 14 Kasım Tek Parça İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 14 Kasım Tek Parça İzle!…Fox Tv’de gösterilen Yasak Elma yeni sürem tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Her insanın beğenisini kazanan Yasak Elma dizisi güçlü oyuncu ekibi ve senaryosuyla seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yasak Elma her hafta pazartesi akşam saat 20.00’de Fox Tv’de…

Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 14 Kasım Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Hasan Ali’nin evinde yaşanmış olan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Nadir ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Meydana getirilen soruşturmanın derhal peşinden bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yapmış olduğu anlaşılır ve dava kapanır. Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar.

Yıldız ters köşe yapmış oldu!

Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım isminde meşhur iş adamının tek kız evladıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir fazlaca şımartmıştır. Ülke dışındaki eğitimini bitiren Kumru İstanbul’a gelir gelmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.

Fox Tv Yasak Elma 155.Bölüm 14 Kasım Tek Parça İzle!