Gelin Evi 970.Bölüm 21 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı!…Show TV’nin reyting rekorları kıran efsane programı gelin evi büyük sürprizlerle izleyicileriyle buluşuyor. Gelin Evi’nde bu sezon izleyiciyi gelenek, görenek, örf, adet, genç hanımların evlilik sürecini nasıl atlattığı, ailelerin onlara nasıl destek olduğu, olumlu-olumsuz durumlar, doğrusunun nasıl olduğu, biraz eğlendiğimiz, güldüğümüz ve mutlulukları paylaştığımız keyifli bir yayın …

Bu makalemizde sizlere Gelin Evi 970.Bölüm 21 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Gelin Evi 970.Bölüm 21 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Gelin Evi 970.Bölüm 21 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı!…Show TV’nin reyting rekorları kıran efsaneleşmiş programı gelin evi büyük sürprizlerle seyircileriyle buluşuyor. Gelin Evi’nde bu sürem izleyiciyi töre, görenek, örf, tane, genç hanımların evlilik sürecini iyi mi kurtulduğu, ailelerin onlara iyi mi destek verdiği, pozitif-negatif vaziyetler, doğrusunun iyi mi olduğu, birazcık eğlendiğimiz, güldüğümüz ve mutlulukları paylaştığımız keyifli bir gösterim sizleri bekliyor. Gelin Evi Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün 12.15’te Show TV’de!

Gelin Evi 970.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size nazaran. Evlilik önerileri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Rana gelinin duygusal anları… 

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak 5 yeni gelin, hem hünerlerini göstermek hem de haftanın finalinde 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya bir yarışın içine girecek. İddialı açıklar ve tenkitlerle heyecanın asla eksilmeyeceği Gelin Evi hafta içi her gün saat 12.15’te Show Tv’de…

Gelin Evi 970.Bölüm 21 Kasım Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı!