Gerçeğin Peşinde Son Bölüm 25 Kasım Cuma Tek Parça İzle!…Star TV’nin beğenilerek ve merakla izlenen programı Gerçeğin Peşinde, cinayetlerin arkasındaki sırları ortaya çıkarmaya, kayıpları bulmaya çalışıyor. Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği “Gerçeğin Peşinde”, ekranların sevilen yüzü Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. 69 Yaşında Evlenmeye Kalktı; Dolandırıldı!  …

Bu makalemizde sizlere Gerçeğin Ardında Son Bölüm 25 Kasım Cuma Tek Parça İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Gerçeğin Ardında Son Bölüm 25 Kasım Cuma Tek Parça İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Gerçeğin Ardında Son Bölüm 25 Kasım Cuma Tek Parça İzle!…Yıldız TV’nin beğenilerek ve merakla izlenen programı Gerçeğin Ardında, cinayetlerin arkasındaki sırları ortaya çıkarmaya, kayıpları bulmaya çalışıyor. Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği “Gerçeğin Ardında”, vizyonun sevilen yüzü Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün Yıldız Tv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

69 Yaşlarında Evlenmeye Kalktı; Dolandırıldı! 

Gerçeğin Ardında Son Bölüm 25 Kasım Cuma Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Yaşanmış hikayeleri mevzu alan program, faili bilinmeyen dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Ardında’, izleyenleri derinden etkileyecek.

Hafta içi her gün ekrana gelecek, Serap Paköz’ün sunmuş olacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Itimat, Avukat Hasan Kocabey ve Polis Eğitmeni ve Güvenlik Uzmanı Murat Aydın da katkı sağlayacak.

Bu şekilde Evlat Olmaz Olsun!

Gerçeğin Ardında Son Bölüm 25 Kasım Cuma Tek Parça İzle!