Güzel Günler Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama?… Güzel Günler Dizisinin Kitabı Var m?… Show TV’nin yeni dizisi Güzel Günler 6 Kasım Pazar akşamında izleyici ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve sahneleri ile dikkat çeken dizilerden olan Güzel Günler’in herhangi bir kitaptan uyarlanma olup olmadığı merak konusu oldu. ‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi televizyon tarihine damgasını vurmuş, …

Bu makalemizde sizlere Güzel Günler Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama? ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Güzel Günler Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama? gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Güzel Günler Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama?… Güzel Günler Dizisinin Kitabı Var m?… Show TV’nin yeni dizisi Güzel Günler 6 Kasım Pazar akşamında seyirci ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve sahneleri ile dikkat çeken dizilerden olan Güzel Günler’in rastgele bir kitaptan uyarlanma olup olmadığı merak konusu oldu.

‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi televizyon tarihine damgasını vurmuş, belleklerde yer etmiş dizilerin yazarı ve yapımcısının imzasını taşıyan ‘Güzel Günler’ ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini ekrana taşıyacak ‘Güzel Günler’in oyuncu kadrosunda usta ve genç isimler bir arada bulunuyor.

Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler’i bir araya getiren ‘Güzel Günler’ izleyicilerin yeni favorisi olacak.

‘Güzel Günler’in yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, dizinin senaryosu Selin Tunç imzasını taşıyor.

Selma ile Mihran’ın doğdukları gün kulaklarına fısıldanan ebedi aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesi anlatılıyor.

GÜZEL GÜNLER UYARLAMA MI?

Pazar günleri yayınlanacak olan Güzel Günler dizisi herhangi bir yerli yabancı diziden uyarlama olmadığı gibi, bir kitaptan da uyarlanarak yapılmış değil.

Güzel Günler Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama?