Hayat Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman!…Show Tv’de yayınlanan Hayat Bugün yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanacak olan dizi herkesi ekran başına kilitleyecek. Her hafta ayrı bir maceranın ve aksiyonun içine sürükleyecek dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Hayat Bugün her hafta çarşamba saat 20.00’de Show Tv’de… Hayat Bugün …

Bu makalemizde sizlere Yaşam Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Yaşam Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Yaşam Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman!…Show Tv’de gösterilen Yaşam Bugün tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu ekibi ve mevzusuyla izleyicilerin beğenisini kazanacak olan dizi herkesi ekran başına kilitleyecek. Her hafta ayrı bir serüvenin ve aksiyonun içine sürükleyecek dizinin yeni bölümleri merakla umut ediliyor. Yaşam Bugün her hafta çarşamba saat 20.00’de Show Tv’de…

Yaşam Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir zamanlar İstanbul’un en köklü hastanelerinden kabul edilen Hisarönü Vakıf Hastanesi zor zamanlar geçirmektedir. Genç ve idealist bir doçent olan Barış Güvener, hastaneyi eski günlerine döndürmek amacıyla başhekim olarak Hisarönü’ne atanır. Barış’ın görevdeki ilk gününde; Türki Cumhuriyetler Kurultayı’nin olduğu otelde karbon monoksit sızıntısı alana gelir ve zehirlenen altı elçi hastaneye getirilir.

Yetişin Acilde Karmaşa Var!

Böylelikle medyanın da gözü Hisarönü Hastanesi’ne çevrilir. Suriyeli iki kardeş; Habip ve Bewar’ın hastaneye kaçak girmesi ve Bewar’ın karantinaya alınması ile işler çığırından çıkar. Bir taraftan meslektaşlarıyla arasındaki dinamik bir taraftan almış olduğu kökten kararlarla hastanedeki tüm balansları değiştiren Barış’ı, finalde ise asla düşünmediği bir sürpriz beklemektedir.

Yaşam Bugün 6.Bölüm Yeni Bölüm Show Tv Fragman!