Kara Sevdam 5.Bölüm Yeni Bölüm 23 Kasım Tek Parça Kanal 7 İzle!…Kanal 7’de yayınlanan Kara Sevdam yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı dönemde milyonlarca insanın kalbine taht kuran ve zengin kız ile fakir erkeğin aşkını anlatan Meri Aashiqui Tum Se Hi, ‘Kara Sevdam’ adıyla Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Herkesin ilgi ve sevgisini kazanacak dizi izleyicileri …

Bu makalemizde sizlere Kara Sevdam 5.Bölüm Yeni Bölüm 23 Kasım Tek Parça Kanal 7 İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Kara Sevdam 5.Bölüm Yeni Bölüm 23 Kasım Tek Parça Kanal 7 İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Kara Sevdam 5.Bölüm Yeni Bölüm 23 Kasım Tek Parça Kanal 7 İzle!…Kanal 7’de gösterilen Kara Sevdam tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Yayınlandığı dönemde milyonlarca insanoğlunun kalbine taht kuran ve varlıklı kız ile fukara adamın aşkını özetleyen Meri Aashiqui Tum Se Hi, ‘Kara Sevdam’ isimiyle Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Her insanın ilgi ve sevgisini kazanacak dizi seyircileri ekran başına kilitleyecek. Aşkın rastgele bir engel tanımadığını özetleyen Kara Sevdam hafta içi 15:30, hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7’de…

Kara Sevdam 5.Bölüm Yeni Bölüm 23 Kasım Tek Parça Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Kara Sevdam, aşkın ve gurur karşısındaki enerjisini gün yüzüne çıkarmaya geliyor. Varlıklı kız İshaani’ye aşık olan fukara delikanlı Ranvir’in aşkı, Kara Sevdam ile ekrandaki yerini alıyor. Ranvir’in babası, Ishaani’nin üvey babası Harshad Parekh’in yanında sürücü olarak işe girer. Ishaani ve Ranvir, çocukluklarında oluşan arkadaşlıklarını ilerleyen vakitlere taşır. İkisi birlikte büyürken bigün Ranvir, Ishaani’ya aşık oduğunu farkına varır.

Sadece babasının Parekh’in sürücüsü olması genç delikanlının aşkını kalbine gömmesine sebep olur. Ishaani’nin yalnız en iyi arkadaşı olarak kalan Ranvir, her gün acı çeker. Ranvir’e fazlaca güvenen Harshad ise üvey kızı, Ishaani’nin evlenmesi için uygun birini bulma görevini ona verir. Sevilmiş olduğu kızı kendi eliyle başkasıyla evlendirme görevini üstüne alan Ranvir ne meydana getirecek? İshaani senelerdir arkadaşı olarak görmüş olduğu Ranvir’in gerçek duygularını öğrenecek mi? Harshad bu aşk ortaya çıktığında ne tepki verecek? Hepsi ve daha fazlası Kara Sevdam ile ekrandaki yerini alacak.

Aşkın herhangi bir engel tanımadığını özetleyen Kara Sevdam hafta içi 15:30, hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7’de…

Kara Sevdam 5.Bölüm Yeni Bölüm 23 Kasım Tek Parça Kanal 7 İzle!