Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Trt1’de yayınlanan ”Kasaba Doktoru” birbirinden güzel ve heyecan verici bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyen ”Kasaba Doktoru” babasına yapılan haksızlık sonunda tıp okuyarak doktor olmaya karar vermiş Ömer ile yaşadığı felaket sırasında tesadüfen kendisine yol gösteren Hakan Hoca’nın yollarının yıllar sonra bir şehre uzak bir belde hastanesinde kesişmesi ile …

Bu makalemizde sizlere Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Trt1’de gösterilen ”Kasaba Doktoru” birbirinden güzel ve coşku verici bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyen ”Kasaba Doktoru” babasına meydana getirilen haksızlık sonucunda tıp okuyarak hekim olmaya karar vermiş Ömer ile yaşamış olduğu yıkım esnasında hasbelkader kendisine yol gösteren Hakan Hoca’nın yollarının seneler sonrasında bir şehre uzak bir belde hastanesinde kesişmesi ile yaşananları konu alıyor. ”Kasaba Doktoru” yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’de TRT1’de…

Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Hususi Gümüşok Hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonrasında, girmiş olduğu bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin derhal peşinden, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Hususi Uluçınar Hastanesi’nde bulur. Bu hastaneden bir an ilkin kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.

Hakan Hoca’nın Tasarısı 

Bilhassa de Dr. Leyla bu başarıya ulaşmış doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız şeklinde parlamaktadır. İlk günlerde Leyla’yla yıldızı asla sulhmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne tutulmaktan kendini alamaz. Lakin Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Kasaba Doktoru 26.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!