Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Tek Parça İzle!…Show Tv’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Kızılcık Şerbeti konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini kazanarak herkesi ekran başına kilitliyor. Kızılcık Şerbeti yepyeni bölümleriyle her Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de… Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız… …

Bu makalemizde sizlere Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Tek Parça İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Tek Parça İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Tek Parça İzle!…Show Tv’de gösterilen Kızılcık Şerbeti tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Kızılcık Şerbeti mevzusu ve güçlü oyuncu ekibiyle izleyicilerin beğenisini kazanarak herkesi ekran başına kilitliyor. Kızılcık Şerbeti yepyeni bölümleriyle her Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de…

Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

İyi eğitimli, gerçekçi ve modern bir karı olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonrasında dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inanılmış olduğu değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Minik kızı Çimen (Selin Türkmen) daha liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği öğrenim görmektedir. Kıvılcım’ın tek isteği evlatlarının ileride başarı göstermiş ve mesut olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girmiş olduğu ilk yıl adam arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, yaşamının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

“Yetişkinlerin hayatına hoşgeldin…”

Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi tutucu bir ailedir. Kızının hayata bu kadar değişik bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, metotları değişik olan iki uç aile içinde kalan bir aşk hikayesidir.

Konuklar Doğa’nın çeyizlerini görmeye geliyor!

Kızılcık Şerbeti 5.Bölüm Yeni Bölüm 25 Kasım Tek Parça İzle!