MasterChef’te Kim Elendi? Barış mı Büşra mı?…. . TV8’in en sevilerek izlenen yarışma programı olan MasterChef Türkiye 2022 yeni bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Herkes tarafından çok sevilen hem eğlendiren hem de yemek konusunda öğreten program olan MasterChef Türkiye yeni sezonda da bomba! MasterChef her gün saat 20.00’de Tv8’de… Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına …

Bu makalemizde sizlere MasterChef’te Kim Elendi? Sulh mı Büşra mı? ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda MasterChef’te Kim Elendi? Sulh mı Büşra mı? benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

MasterChef’te Kim Elendi? Barış mı Büşra mı?…. . TV8’in en sevilerek izlenen yarışma programı olan MasterChef Türkiye 2022 yeni kısmı ile seyircilerle buluşuyor. Hepimiz tarafınca oldukca sevilen hem eğlendiren hem de yiyecek mevzusunda öğreten program olan MasterChef Türkiye yeni sezonda da bomba! MasterChef her gün saat 20.00’de Tv8’de…

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircileri ekran başına kilitleyen yiyecek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor! TV8’in coşku dolu yiyecek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor.

KEDERE GECESİ HEYECANI!

MasterChef’te 20 Kasım gecesinde kedere heyecanı yaşandı. Meydana getirilen yarışmalar sonrasına potada olan adlar arasından son 3’e kalan adlar Barış, Büşra ve Fatma Nur oldu.

FATMA NUR SON 3’TEN BİRİNCİ ÇIKTI!

Her zaman tavırları ve yarışma içindeki hareketleri ile gündem olan Fatma Nur bu geceden son 3’te 1. olan isim olurken elenen isim Büşra ve Barış’tan birisi olacak. (Birazdan)