Neler Oluyor Hayatta 18 Kasım Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!…Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan eğlenceli sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Adnan Oktar operasyonundan çok özel …

Bu makalemizde sizlere Neler Oluyor Hayatta 18 Kasım Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Neler Oluyor Hayatta 18 Kasım Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Neler Oluyor Hayatta 18 Kasım Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!…Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata mevzusunda değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan keyifli sunumu ile Kanal D ekranlarında gösterilen program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Adnan Oktar operasyonundan fazlaca hususi görüntülere ilk sefer “Neler Oluyor Hayatta” ekibi erişti!

Neler Oluyor Hayatta 18 Kasım Cuma Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Yapmış olduğu haberlerle gündem belirleyen Kanal D’nin sevilen programı Neler Oluyor Hayatta, kabahat örgütü liderliğinden ve daha bir fazlaca vakadan yargılanan Adnan Oktar’ın evine meydana getirilen operasyonun görüntülerine erişerek tekrardan bir habercilik başarısına imzaladı. Ortaya çıkan görüntüde; dolaplarda görüntülenen içinde balya balya paralar bulunan torbalar, kurşunlar ve silahlar bulunurken ek olarak kimlikler, teşkilat içi komünikasyon ve fişleme notlarının da ele geçirildiği görüldü.

Asgari fiyat ne kadar olacak?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün gösterilen “Neler Oluyor Hayatta” programında asgari ücret zammı gündeme geldi. 2023 senesinde uygulanacak olan asgari ücret miktarının belirlenmesinde gözler Emek harcama ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığı, patron ve işçi sendikasının gerçekleştireceği toplantıya çevrildi. Peki, 2023 yılı asgari fiyat zammı ne zaman belli olacak? İşte, 2023 asgari fiyat tutarı ile ilgili mühim gelişmeler! Emek harcama ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Vedat Alim, asgari ücret görüşmelerinin takvimine ilişik, “Asgari fiyat benim yada rastgele birisinin izah edeceği bir mevzu değil. Asgari Fiyat Tespit Komisyonu’nu aralık ayında toplayacağım, orada hepsini konuşacağız” şeklinde izah yapmıştı.

Neler Oluyor Hayatta 18 Kasım Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!