Nursaçanla Sohbetler 12 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle!…Nursaçan’la Sohbetler, İslamiyet’i doğru bir biçimde yaşamak için izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, başarılı sunucu Muhsin Bay’ın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Sohbetler’de; İslamiyet’e dair merak edilenler, Müslümanlar için önemli olan değerler ve müminlerin günlük hayatta dikkat etmesi gereken hususlar Kur’an-ı Kerim …

Bu makalemizde sizlere Nursaçanla Sohbetler 12 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Nursaçanla Sohbetler 12 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Nursaçanla Sohbetler 12 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle!…Nursaçan’la Sohbetler, İslamiyet’i doğru bir şekilde yaşamak için seyircilerle buluşmaya devam ediyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, başarı göstermiş sunucu Muhsin Bay’ın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Sohbetler’de; İslamiyet’e değin merak edilenler, Müslümanlar için mühim olan değerler ve müminlerin günlük hayatta dikkat etmesi koşul olan hususlar Kur’an-ı Kerim kılavuzluğunda ele alınıyor.

Annem Dinden Uzaklaştı Ne Yapmalıyım?

Nursaçanla Sohbetler 12 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Cumartesi sabahları Nursaçan’la Sohbetler ile taçlanıyor. İslamiyet’i hakkıyla yaşayabilmek için akıllara takılan soruların yanıt bulmuş olduğu Nursaçan’la Sohbetler’de Hz. Muhammed’in Müslümanlara tembihleri, diğeri dünya yaşamının bilinmeyenleri, ahirette yaşanacağı belirtilen hadiseler ve insan ilişkilerinde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan noktalara yer veriliyor.

Eşim Vefat Ettiğinden Beri Evden Çıkmıyorum

Umreye yada Hacca Tek Gidilir Mi? 

Nursaçanla Sohbetler 12 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle!