O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Kanal D’de yayınlanan ”O Kız” dizisi yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı hikayesi ile izleyicinin dikkatini çeken dizinin yönetmenliğini Özlem Günhan üstlenirken, senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı dizi izleyicileri ekran başına kilitleyecek. ”O Kız” her …

Bu makalemizde sizlere O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Kanal D’de gösterilen ”O Kız” dizisi tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu ekibi ve değişik hikayesi ile izleyicinin dikkatini çeken dizinin yönetmenliğini Hasret Günhan üstlenirken, senaristliğini ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaşmış olduğu dizi seyircileri ekran başına kilitleyecek. ”O Kız” her hafta çarşamba günü yeni bölümleriyle akşam saat 20.00’de Kanal D’de…

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Kendi halinde bayağı bir genç kız olan Zeynep, zeka geriliğine haiz babası ve yaşlı dedesiyle birlikte, halasının evinde yaşar. Zeynep’in en büyük düşsel, enişte baskısı altında, sığıntı benzer biçimde hissettikleri evden kurtulmalarını sağlayacak kadar para kazanmaktır. Zeynep’in yaşamı bu mütevazi hayaline kavuşamadan kökünden değişmiş olur. Her şey, halasına yardım etmek için takip edeni olduğu tanınmış şahıs bir web fenomeninin evine temizliğe gitmesiyle adım atar.

Zeynep, Dedesinin Sitare’yle Ilgili Söylediklerini Anımsadı! 

Son dönemin popüler adı Ozan Mert’in yaptıkları hem Zeynep’in hem de Ozan’ın yaşamının seyrini dönüşü olmayan şekilde değiştirir. Ozan’ı sıfırdan en tepeye çıkarmış olan ajans sahibi Sitare Somer, vaziyete el koyar. Sitare, bedeli ne olursa olsun krizi fırsata çevirmek zorundadır. Zeynep’in hissenine ise yaşamı parçalanırken, hayallerinin dahi ötesine kavuşmak düşecektir.

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!