O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Kasım Kanal D İzle!…Kanal D’de yayınlanan ”O Kız” dizisi yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı hikayesi ile izleyicinin dikkatini çeken dizinin yönetmenliğini Özlem Günhan üstlenirken, senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı dizi izleyicileri …

Bu makalemizde sizlere O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Kasım Kanal D İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Kasım Kanal D İzle! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Kasım Kanal D İzle!…Kanal D’de gösterilen ”O Kız” dizisi tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Güçlü oyuncu ekibi ve değişik hikayesi ile izleyicinin dikkatini çeken dizinin yönetmenliğini Hasret Günhan üstlenirken, senaristliğini ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaşmış olduğu dizi seyircileri ekran başına kilitleyecek. ”O Kız” her hafta çarşamba günü yeni bölümleriyle akşam saat 20.00’de Kanal D’de…

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Kasım Kanal D İzlemek İçin Tıklayınız…

Kendi halinde basit bir genç kız olan Zeynep, zeka geriliğine haiz babası ve yaşlı dedesiyle birlikte, halasının evinde yaşar. Zeynep’in en büyük düşsel, enişte baskısı altında, sığıntı benzer biçimde hissettikleri evden kurtulmalarını sağlayacak kadar para kazanmaktır. Zeynep’in yaşamı bu mütevazi hayaline kavuşamadan kökünden değişmiş olur. Her şey, halasına yardım etmek için takip edeni olduğu meşhur bir web fenomeninin evine temizliğe gitmesiyle adım atar.

Kadir’i Şok Eden Karşı karşıya gelme!

Son dönemin popüler adı Ozan Mert’in yaptıkları hem Zeynep’in hem de Ozan’ın yaşamının seyrini dönüşü olmayan şekilde değiştirir. Ozan’ı sıfırdan en tepeye çıkarmış olan ajans sahibi Sitare Somer, vaziyete el koyar. Sitare, bedeli ne olursa olsun krizi fırsata çevirmek zorundadır. Zeynep’in hissenine ise yaşamı parçalanırken, hayallerinin dahi ötesine kavuşmak düşecektir.

Zeynep, Paylaşılamayan Kız Olursa!

O Kız 10.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 23 Kasım Kanal D İzle!