Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle!…Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet …

Bu makalemizde sizlere Hasret Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Hasret Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Hasret Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle!…Hasret Tunca İle Dünyayı Geziyorum, yolcu meraklılarını değişik coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve yolcu mevzusundaki tecrübelerini de seyircilerle paylaşıyor. Her kısmı ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ her insanın merak etmiş olduğu ülkelerin sokaklarını seyyah ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen aden köşelerini seyircisinin beğenisine sunuyor. Hasret Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:00’de Kanal 7’de…

İnsan Yapımı, Pearl Katar Adası 

Hasret Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Milyarlarca insanoğlunun oluşturduğu değişik kültürler, değişik hayatlar Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Hasret Tunca ve küçük oğlu Yakupcan seyircilerini dünya turuna çıkarıyor.

Katarda Kapalı Çarşı

Dünyayı karış karış gezerek enteresan yaşam tarzlarını, görenleri tesiri altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan zamanı yapıtları görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden seyircisiyle buluşuyor. Yeni yolcu rotalarıyla seyircisine tüm dünyayı görme imkanı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip mühim mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Dünyanın En Güzel Tropik Meyveleri 

Hasret Tunca ile Dünyayı Geziyorum 20 Kasım Pazar Kanal 7 İzle!