Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 6 Kasım Pazar Kanal 7 İzle!…Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet …

Bu makalemizde sizlere Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 6 Kasım Pazar Kanal 7 İzle! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 6 Kasım Pazar Kanal 7 İzle! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 6 Kasım Pazar Kanal 7 İzle!…Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, yolcu meraklılarını değişik coğrafyaları gezmeye çağrı ederken, konaklama ve seyahat konusundaki tecrübelerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve tecrübe yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor. Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:00’de Kanal 7’de…

220 Milyar Dolar İle Dünya Kupasının Ev Sahibi 

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 6 Kasım Pazar Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Milyarlarca insanın oluşturduğu farklı kültürler, farklı hayatlar Dünyayı Geziyorum ile meraklılarıyla buluşuyor. Gezmeye görmeye fırsat bulamayanlar için dünyanın dört bir yanını ekrana taşıyan Özlem Tunca ve minik oğlu Yakupcan izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor.

Katar’ın Kahve Kültürü

Dünyayı karış karış gezerek enteresan hayat tarzlarını, görenleri etkisi altına alan benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi yapıtları görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum hız kesmeden izleyicisiyle buluşuyor. Yeni yolcu rotalarıyla izleyicisine tüm dünyayı görme imkanı sunan Dünyayı Geziyorum tarih kokulu sokakları gezip önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları tepeleri aşıp göz kamaştıran manzaralar derliyor.

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum 6 Kasım Pazar Kanal 7 İzle!